FTAS00-10.4AS-4A
DigiKeys varenummer
360-3655-ND
Producenter
Producentens varenummer
FTAS00-10.4AS-4A
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Detaljeret beskrivelse
Resistiv Berøringsskærmoverlays 10,4" (264,16mm) 4-leder
Kategori
Bredde
0,08" (2,03mm)
Højde
6,39" (162,40mm)
Serie
Interface
4-leder
Emballage
Boks
Diagonal skærmstørrelse
10,4" (264,16mm)
Længde
8,47" (215,00mm)