FTAS00-10.4A-5
DigiKeys varenummer
FTAS00-10.4A-5-ND
Producenter
Producentens varenummer
FTAS00-10.4A-5
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Resistiv Berøringsskærmoverlays 10,4" (264,16mm) 5-leder
Kategori
Bredde
0,08" (2,10mm)
Producenter
NKK Switches
Højde
6,61" (167,90mm)
Serie
Interface
5-leder
Emballage
Bulk
Type
Resistiv
Varestatus
Aktiv
Diagonal skærmstørrelse
10,4" (264,16mm)
Længde
8,66" (219,90mm)