SM-3TW504 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Nidec Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Bourns Inc.
På lager: 353
500 kOhms 0,125W, 1/8W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 11.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SM-3TW504
DigiKeys varenummer
SM-3TW504-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SM-3TW504
Beskrivelse
TRIMMER 500K OHM 0.125W J LEAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SM-3TW504 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
500 kOhms
Effekt (Watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,154" x 0,126" overflade (3,90mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%