CT-94EW101 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Nidec Components
På lager: 271
Datablad
100 Ohms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 18.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CT-94EW101
DigiKeys varenummer
563-CT-94EW101-ND
Producenter
Producentens varenummer
CT-94EW101
Beskrivelse
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CT-94EW101 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Producenter
Nidec Components
Antal omgange
18.0
Serie
Justeringstype
Topjustering
Emballage
Bulk
Resistivt materiale
Keramisk metal
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Modstand
100 Ohms
Termineringsudformning
PC-ben
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,378" x 0,189" overflade (9,60mm x 4,80mm)
Tolerance
±10%