ST-5EMX500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Nidec Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Nidec Components
På lager: 0
Datablad
50 Ohms 0,25W, 1/4W Mågevinge Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 14.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ST-5EMX500
DigiKeys varenummer
563-ST-5EMX500-ND
Producenter
Producentens varenummer
ST-5EMX500
Beskrivelse
TRIMMER 50-50 OHM 0.25W GW SIDE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Producenter
Antal omgange
14.0
Serie
Justeringstype
Sidejustering
Emballage
Bulk
Resistivt materiale
Keramisk metal
Overflademontering
Modstand
50 Ohms
Termineringsudformning
Mågevinge
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,236" x 0,169" overflade (6,00mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%