SM-43TA105 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Nidec Components
På lager: 886
Datablad
1 MOhms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 5.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SM-43TA105
DigiKeys varenummer
SM-43TA105TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SM-43TA105
Beskrivelse
TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD SIDE
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SM-43TA105 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Antal omgange
5.0
Serie
Justeringstype
Sidejustering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Modstand
1 MOhms
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,189" x 0,181" overflade (4,80mm x 4,60mm)
Tolerance
±10%