SM-31TA105 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Nidec Components
På lager: 0
Datablad
1 MOhms 0,125W, 1/8W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 5.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SM-31TA105
DigiKeys varenummer
563-SM-31TA105TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SM-31TA105
Beskrivelse
TRIMMER 1MOHM 0.125W J LEAD SIDE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SM-31TA105 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Producenter
Nidec Components
Antal omgange
5.0
Serie
Justeringstype
Sidejustering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Resistivt materiale
Keramisk metal
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Modstand
1 MOhms
Termineringsudformning
J-leder
Effekt (Watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,173" x 0,154" overflade (4,40mm x 3,90mm)
Tolerance
±20%