UWZ1H4R7MCL1GB er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Nichicon
På lager: 1.845
Datablad
Similar
Nichicon
På lager: 10.650
Datablad
På lager: 365
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Chemi-Con
4.7 µF 50 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 1000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.