UCX1V471MNS1MS er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Nichicon
På lager: 600
Datablad
470 µF 35 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 70mOhm 2000 timer @ 135°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.