MSA433R3M0S001
DigiKeys varenummer
3372-MSA433R3M0S001TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Coilmx
Producentens varenummer
MSA433R3M0S001
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 58.5 MOHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 58,5mOhm maks. 2-SMD
Kategori
Afskærmning
Uskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
58,5mOhm maks.
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Tromlekerne, trådviklet
Pakke/hus
2-SMD
Materiale - Kerne
Leverandørs enhedspakning
2-SMD
Induktans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,157" B (4,50mm x 4,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,138" (3,50mm)
Strøm - Mætning (Isat)
3,5A