MS1050100MS001
DigiKeys varenummer
3372-MS1050100MS001TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Coilmx
Producentens varenummer
MS1050100MS001
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 5.5A 30 MOHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µH Afskærmet Induktor 5.5 A 30mOhm maks. 2-SMD
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
30mOhm maks.
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
2-SMD
Induktans
Leverandørs enhedspakning
2-SMD
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,439" L x 0,394" B (11,15mm x 10,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,197" (5,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
8,5A