MS06301R0MS001
DigiKeys varenummer
3372-MS06301R0MS001TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Coilmx
Producentens varenummer
MS06301R0MS001
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 12A 7.5 MOHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µH Afskærmet Induktor 12 A 7,5mOhm maks. 2-SMD
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
7,5mOhm maks.
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
2-SMD
Induktans
Leverandørs enhedspakning
2-SMD
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,281" L x 0,260" B (7,15mm x 6,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
15A