C0201C0G330J500NTA
DigiKeys varenummer
3372-C0201C0G330J500NTATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producentens varenummer
C0201C0G330J500NTA
Beskrivelse
MLCC C0G 33pF 5% 50V 0201 SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)