PSMN1R5-30BLEJ | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | PSMN1R5-30BLEJ |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 30V 120A D2PAK |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | N-kanal 30 V 120A (Tc) 401W (Tc) Overflademontering D2PAK |
Datablad | Datablad |
Kategori | Vgs(th) (maks.) @ Id 2,15V @ 1mA |
Mfr | Gate-ladning (Qg) (maks.) @ Vgs 228 nC @ 10 V |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±20V |
Varestatus Aktiv | Inputkapacitans (Ciss) (maks.) @ Vds 14934 pF @ 15 V |
FET-type | Effektspredning (maks.) 401W (Tc) |
Teknologi | Driftstemperatur -55°C – 175°C (TJ) |
Afladning til kildespænding (Vdss) 30 V | Monteringstype Overflademontering |
Strøm - Kontinuerlig afladning (Id) @ 25°C | Leverandørs enhedspakning D2PAK |
Drivspænding (maks. Rds til, min. Rds til) 4,5V, 10V | Pakke/hus |
Rds on (maks.) @ Id, Vgs 1,5mOhm @ 25A, 10V | Grundlæggende varenummer |