PMEG2002ESF,315 er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
onsemi
På lager: 4.744
Datablad
Similar
onsemi
På lager: 0
Datablad
Dioder 20 V 200mA Overflademontering DSN0603-2
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PMEG2002ESF,315
DigiKeys varenummer
1727-2286-2-ND - Tape & Reel (TR)
1727-2286-1-ND - Afskåret tape (CT)
1727-2286-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PMEG2002ESF,315
Beskrivelse
DIODE SCHOTTK 20V 200MA DSN06032
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Omvendt gendannelsestid (trr)
1.9 ns
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
3.5 µA @ 20 V
Kapacitans @ Vr, F
25pF @ 1V, 1MHz
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
20 V
Leverandørs enhedspakning
DSN0603-2
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
200mA
Driftstemperatur - Samling
125°C (maks.)
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
490 mV @ 100 mA
Grundlæggende varenummer
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed