PMEG045V100EPDAZ | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | PMEG045V100EPDAZ |
Beskrivelse | DIODE SCHOTTKY 45V 10A CFP15 |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Dioder 45 V 10A Overflademontering CFP15 |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | PMEG045V100EPDAZ Modeller |
Kategori | Strøm - Lækstrøm @ Vr 50 µA @ 10 V |
Mfr | Kapacitans @ Vr, F 1190pF @ 1V, 1MHz |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Klasse Automotive |
Varestatus Ikke til nye design | Kvalifikation AEC-Q101 |
Teknologi | Monteringstype |
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.) 45 V | Pakke/hus |
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io) 10A | Leverandørs enhedspakning CFP15 |
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If 490 mV @ 10 A | Driftstemperatur - Samling 175°C (maks.) |
Hastighed Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io) | Grundlæggende varenummer |