PMEG045T150EPDZ
DigiKeys varenummer
1727-PMEG045T150EPDZTR-ND - Tape & Reel (TR)
1727-PMEG045T150EPDZCT-ND - Afskåret tape (CT)
1727-PMEG045T150EPDZDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PMEG045T150EPDZ
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 45V 15A CFP15
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 45 V 15A Overflademontering CFP15
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 µA @ 45 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
800pF @ 10V, 1MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
45 V
Pakke/hus
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
15A
Leverandørs enhedspakning
CFP15
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
550 mV @ 15 A
Driftstemperatur - Samling
175°C (maks.)
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)