PMEG045T050EPDZ | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | PMEG045T050EPDZ |
Beskrivelse | DIODE SCHOTTKY 45V 5A CFP15 |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Dioder 45 V 5A Overflademontering CFP15 |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | PMEG045T050EPDZ Modeller |
Kategori | Strøm - Lækstrøm @ Vr 44 µA @ 45 V |
Mfr | Kapacitans @ Vr, F 830pF @ 1V, 1MHz |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Klasse Automotive |
Varestatus Aktiv | Kvalifikation AEC-Q101 |
Teknologi | Monteringstype |
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.) 45 V | Pakke/hus |
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io) 5A | Leverandørs enhedspakning CFP15 |
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If 465 mV @ 5 A | Driftstemperatur - Samling 175°C (maks.) |
Hastighed Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io) | Grundlæggende varenummer |