PESD3V3X4UHMYL
DigiKeys varenummer
1727-8472-2-ND - Tape & Reel (TR)
1727-8472-1-ND - Afskåret tape (CT)
1727-8472-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PESD3V3X4UHMYL
Beskrivelse
TVS DIODE 3.3VWM 4.5VC DFN1308-6
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4,5V Klemme 11A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering DFN1308-6
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PESD3V3X4UHMYL Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
11A (8/20µs)
Applikationer
Telekommunikation
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
0,8pF @ 1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TA)
Enkeltrettede kanaler
4
Spænding - returspænding (Typ)
3,3V (maks.)
Pakke/hus
6-XFDFN
Spænding - Nedbrud (min.)
5V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
4,5V