PESD3V3L1BSLZ
DigiKeys varenummer
1727-PESD3V3L1BSLZTR-ND - Tape & Reel (TR)
1727-PESD3V3L1BSLZCT-ND - Afskåret tape (CT)
1727-PESD3V3L1BSLZDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PESD3V3L1BSLZ
Beskrivelse
TVS DIODE 3.3VWM 11.3V DFN10062
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11,3V Klemme 7,5A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering DFN1006-2
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
7,5A (8/20µs)
Applikationer
Telekommunikation
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
15,5pF @ 1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C (TA)
Dobbeltrettede kanaler
1
Spænding - returspænding (Typ)
3,3V (maks.)
Pakke/hus
SOD-882
Spænding - Nedbrud (min.)
5,2V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
11,3V