PESD2IVN24-UX | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | PESD2IVN24-UX |
Beskrivelse | TVS DIODE 24VWM 42VC SOT323 |
Producentens standard leveringstid | 26 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 42V Klemme 3,5A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOT-323 |
Mfr | Applikationer Dåse |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Kapacitans @ frekvens 14pF @ 1MHz |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TA) |
Type Zener | Klasse Automotive |
Dobbeltrettede kanaler 2 | Kvalifikation AEC-Q101 |
Spænding - returspænding (Typ) 24V (maks.) | Monteringstype Overflademontering |
Spænding - Nedbrud (min.) 25,5V | Pakke/hus SC-70, SOT-323 |
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp 42V | Leverandørs enhedspakning |
Strøm - Peak impuls (10/1000µs) 3,5A (8/20µs) | Grundlæggende varenummer |