PESD2CANFD72LT-QR
DigiKeys varenummer
1727-PESD2CANFD72LT-QRTR-ND - Tape & Reel (TR)
1727-PESD2CANFD72LT-QRCT-ND - Afskåret tape (CT)
1727-PESD2CANFD72LT-QRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PESD2CANFD72LT-QR
Beskrivelse
PESD2CANFD72LT-Q/SOT23/TO-236A
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
94V (typisk) Klemme 3A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering TO-236AB
Kapacitans @ frekvens
4,5pF @ 1MHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TA)
Spænding - returspænding (Typ)
72V (maks.)
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Nedbrud (min.)
74V
Pakke/hus
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
94V (typisk)
Leverandørs enhedspakning
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
3A (8/20µs)