PESD2CANFD27V-TR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | PESD2CANFD27V-TR |
Beskrivelse | TVS DIODE 27VWM 44VC TO236AB |
Producentens standard leveringstid | 30 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 44V Klemme 2,5A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering TO-236AB |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | PESD2CANFD27V-TR Modeller |
Kategori | Strømnetbeskyttelse No |
Mfr | Applikationer Universal |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Klasse Automotive |
Varestatus Aktiv | Kvalifikation AEC-Q100 |
Type Zener | Monteringstype Overflademontering |
Dobbeltrettede kanaler 2 | Pakke/hus TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Spænding - returspænding (Typ) 27V | Leverandørs enhedspakning |
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp 44V | Grundlæggende varenummer |
Strøm - Peak impuls (10/1000µs) 2,5A (8/20µs) |