PESD2CANFD27V-TR
DigiKeys varenummer
1727-PESD2CANFD27V-TR-ND - Tape & Reel (TR)
1727-PESD2CANFD27V-CT-ND - Afskåret tape (CT)
1727-PESD2CANFD27V-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PESD2CANFD27V-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 27VWM 44VC TO236AB
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
44V Klemme 2,5A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering TO-236AB
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PESD2CANFD27V-TR Modeller
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q100
Monteringstype
Overflademontering
Pakke/hus
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spænding - returspænding (Typ)
27V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
44V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
2,5A (8/20µs)