PESD2CANFD27V-QCZ
DigiKeys varenummer
1727-PESD2CANFD27V-QCZTR-ND - Tape & Reel (TR)
1727-PESD2CANFD27V-QCZCT-ND - Afskåret tape (CT)
1727-PESD2CANFD27V-QCZDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PESD2CANFD27V-QCZ
Beskrivelse
TVS DIODE 27VWM 44VC DFN1412D-3
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
44V Klemme 2,5A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering, Fugtbar side DFN1412D-3
Kapacitans @ frekvens
5,2pF @ 1MHz
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TA)
Spænding - returspænding (Typ)
27V (maks.)
Monteringstype
Overflademontering, Fugtbar side
Spænding - Nedbrud (min.)
28V
Pakke/hus
3-XDFN eksponeret overflade
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
44V
Leverandørs enhedspakning
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
2,5A (8/20µs)