PESD2CANFD27L-TR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
42V Klemme 3,9A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering TO-236AB
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PESD2CANFD27L-TR
DigiKeys varenummer
1727-PESD2CANFD27L-TR-ND - Tape & Reel (TR)
1727-PESD2CANFD27L-CT-ND - Afskåret tape (CT)
1727-PESD2CANFD27L-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PESD2CANFD27L-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 27VWM 42VC TO236AB
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
PESD2CANFD27L-TR Modeller
Kategori
Strømnetbeskyttelse
No
Mfr
Applikationer
Dåse
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
9pF @ 1MHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Type
Zener
Klasse
Automotive
Dobbeltrettede kanaler
2
Kvalifikation
AEC-Q100
Spænding - returspænding (Typ)
27V (maks.)
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Nedbrud (min.)
28V
Pakke/hus
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
42V
Leverandørs enhedspakning
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
3,9A (8/20µs)