PESD2CANFD24V-TR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 35.409
Datablad
Similar
Texas Instruments
På lager: 109
Datablad
Diotec Semiconductor
På lager: 427
Panjit International Inc.
På lager: 0
onsemi
42V Klemme 2,6A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering TO-236AB
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PESD2CANFD24V-TR
DigiKeys varenummer
1727-PESD2CANFD24V-TR-ND - Tape & Reel (TR)
1727-PESD2CANFD24V-CT-ND - Afskåret tape (CT)
1727-PESD2CANFD24V-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PESD2CANFD24V-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 42VC TO236AB
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PESD2CANFD24V-TR Modeller
Kapacitans @ frekvens
5,2pF @ 1MHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Spænding - returspænding (Typ)
24V (maks.)
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Nedbrud (min.)
25,5V
Pakke/hus
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
42V
Leverandørs enhedspakning
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
2,6A (8/20µs)