PESD2CANFD24V-QBZ er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Diotec Semiconductor
På lager: 427
Datablad
42V Klemme 2,6A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering, Fugtbar side DFN1110D-3
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PESD2CANFD24V-QBZ
DigiKeys varenummer
1727-PESD2CANFD24V-QBZTR-ND - Tape & Reel (TR)
1727-PESD2CANFD24V-QBZCT-ND - Afskåret tape (CT)
1727-PESD2CANFD24V-QBZDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PESD2CANFD24V-QBZ
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 42VC DFN1110D-3
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kapacitans @ frekvens
5,2pF @ 1MHz
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TA)
Spænding - returspænding (Typ)
24V (maks.)
Monteringstype
Overflademontering, Fugtbar side
Spænding - Nedbrud (min.)
25,5V
Pakke/hus
3-XDFN eksponeret overflade
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
42V
Leverandørs enhedspakning
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
2,6A (8/20µs)