PESD2CANFD24U-QBZ | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | PESD2CANFD24U-QBZ |
Beskrivelse | TVS DIODE 24VWM 43VC DFN1110D-3 |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 43V Klemme 1,9A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering, Fugtbar side DFN1110D-3 |
Mfr | Applikationer Dåse |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Kapacitans @ frekvens 3,2pF @ 1MHz |
Varestatus Fås ikke længere hos DigiKey | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TA) |
Type Zener | Klasse Automotive |
Dobbeltrettede kanaler 2 | Kvalifikation AEC-Q101 |
Spænding - returspænding (Typ) 24V (maks.) | Monteringstype Overflademontering, Fugtbar side |
Spænding - Nedbrud (min.) 25,5V | Pakke/hus 3-XDFN eksponeret overflade |
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp 43V | Leverandørs enhedspakning |
Strøm - Peak impuls (10/1000µs) 1,9A (8/20µs) | Grundlæggende varenummer |