BAS70-04WF
DigiKeys varenummer
1727-BAS70-04WFTR-ND - Tape & Reel (TR)
1727-BAS70-04WFCT-ND - Afskåret tape (CT)
1727-BAS70-04WFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BAS70-04WF
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Diode-række 1-par af serieforbindelse 70 V 70mA (DC) Overflademontering SC-70, SOT-323
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 15 mA
Producenter
Nexperia USA Inc.
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed
Strøm - Lækstrøm @ Vr
10 µA @ 70 V
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur - Samling
150°C (maks.)
Diodekonfiguration
1-par af serieforbindelse
Monteringstype
Overflademontering
Teknologi
Schottky
Pakke/hus
SC-70, SOT-323
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
70 V
Leverandørs enhedspakning
SOT-323
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io) (pr. diode)
70mA (DC)