NHD-4.3-480272MB-ASXN kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Newhaven Display Intl
På lager: 0
Datablad
Displaymoduler – LCD, grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve Parallel, 24-bit (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
10 Tips for Proper Display Handling from our Quality team
Mounting Bracket Advantages for TFT Displays
NHD-4.3-480272MB-ASXN
DigiKeys varenummer
NHD-4.3-480272MB-ASXN-ND
Producenter
Producentens varenummer
NHD-4.3-480272MB-ASXN
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Synligt område
95,04mm B x 53,86mm H
Pixelopløsning
480 x 272
Varestatus
Aktiv
Interface
Parallel, 24-bit (RGB)
Displaytype
TFT - farve
Controllertype
HX8257-A
Diagonal skærmstørrelse
4,3" (109,22mm)