NHD-4.3-480272FT-CSXV-T det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Newhaven Display Intl
På lager: 973
Datablad
Resistiv Displaymoduler – LCD, grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272 (WQVGA)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
EVE2 TFT Modules
10 Tips for Proper Display Handling from our Quality team
NHD-4.3-480272FT-CSXV-T
DigiKeys varenummer
NHD-4.3-480272FT-CSXV-T-ND
Producenter
Producentens varenummer
NHD-4.3-480272FT-CSXV-T
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
NHD-4.3-480272FT-CSXV-T Modeller
Kategori
Synligt område
98,70mm B x 57,50mm H
Pixelopløsning
480 x 272 (WQVGA)
Varestatus
Forældet
Interface
SPI
Displaytype
TFT - farve
Controllertype
FT812
Rød, Grøn, Blå (RGB)
Touchskærm
Resistiv
Grundlæggende varenummer
Diagonal skærmstørrelse
4,3" (109,22mm)