NHD-4.3-480272EF-ASXV# det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Focus LCDs
På lager: 23
Datablad
Displaymoduler – LCD, grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve Parallel, 24-bit (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
10 Tips for Proper Display Handling from our Quality team
NHD-4.3-480272EF-ASXV#
DigiKeys varenummer
NHD-4.3-480272EF-ASXV#-ND
Producenter
Producentens varenummer
NHD-4.3-480272EF-ASXV#
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Synligt område
95,04mm B x 53,86mm H
Producenter
Newhaven Display Intl
Bagbelysning
LED - Hvid
Emballage
Bulk
Pixelopløsning
480 x 272
Varestatus
Forældet
Interface
Parallel, 24-bit (RGB)
Displaytype
TFT - farve
Grafikfarve
Rød, Grøn, Blå (RGB)
Displaytilstand
Transmitiv
Grundlæggende varenummer
Diagonal skærmstørrelse
4,3" (109,22mm)