NHD-3.5-320240MB-ASXV-CTP det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Focus LCDs
På lager: 29
Datablad
Similar
Focus LCDs
På lager: 9
Datablad
På lager: 23
Kapacitiv Displaymoduler – LCD, grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve Parallel, 24-bit (RGB) 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
10 Tips for Proper Display Handling from our Quality team
Mounting Bracket Advantages for TFT Displays
NHD-3.5-320240MB-ASXV-CTP
DigiKeys varenummer
NHD-3.5-320240MB-ASXV-CTP-ND
Producenter
Producentens varenummer
NHD-3.5-320240MB-ASXV-CTP
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
3,5" (88,90mm)
Synligt område
70,08mm B x 52,56mm H