NHD-3.5-320240JF-ASXP
DigiKeys varenummer
1548-NHD-3.5-320240JF-ASXP-ND
Producenter
Producentens varenummer
NHD-3.5-320240JF-ASXP
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve Parallel, 24-bit (RGB) 3,5" (88,90mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategori
Synligt område
70,08mm B x 52,56mm H
Producenter
Newhaven Display Intl
Bagbelysning
LED - Hvid
Emballage
Boks
Pixelopløsning
320 x 240 (QVGA)
Varestatus
Aktiv
Interface
Parallel, 24-bit (RGB)
Displaytype
TFT - farve
Controllertype
ST7272A
Displaytilstand
Transmitiv
Grafikfarve
Rød, Grøn, Blå (RGB)
Diagonal skærmstørrelse
3,5" (88,90mm)