NHD-2.7-12864WDY3
DigiKeys varenummer
NHD-2.7-12864WDY3-ND
Producenter
Producentens varenummer
NHD-2.7-12864WDY3
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY OLED YELLOW 2.7"
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Displaymoduler – LCD grafisk Gul OLED - Passiv matrix Parallel/seriel 2,7" (68,58mm) 128 x 64
Kategori
Pixelopløsning
128 x 64
Interface
Parallel/seriel
Emballage
Bakke
Controllertype
SSD1322
Grafikfarve
Gul
Displaytype
OLED - Passiv matrix
Punktstørrelse
0,45mm B x 0,45mm H
Diagonal skærmstørrelse
2,7" (68,58mm)
Punktafstand
0,48mm B x 0,48mm H
Synligt område
63,41mm B x 32,69mm H