NHD-0.95-9664G
DigiKeys varenummer
NHD-0.95-9664G-ND
Producenter
Producentens varenummer
NHD-0.95-9664G
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 0.95"
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Displaymoduler – LCD grafisk Transflektiv Rød, Grøn, Blå (RGB) OLED Parallel, Seriel 0,95" (24,13mm) 96 x 64
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NHD-0.95-9664G Modeller
Kategori
Synligt område
22,14mm B x 15,42mm H
Producenter
Newhaven Display Intl
Pixelopløsning
96 x 64
Emballage
Bakke
Interface
Parallel, Seriel
Varestatus
Aktiv
Controllertype
SSD1331
Displaytype
OLED
Grafikfarve
Rød, Grøn, Blå (RGB)
Displaytilstand
Transflektiv
Grundlæggende varenummer
Diagonal skærmstørrelse
0,95" (24,13mm)