LPH1-03C24-4080-00
DigiKeys varenummer
LPH1-03C24-4080-00-ND
Producenter
Producentens varenummer
LPH1-03C24-4080-00
Beskrivelse
LED MOD XHP70.2 WH LNR STR 4000K
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-belysning – COB’er motorer moduler LED-modul XHP70.2 Hvid, Neutral Lineært lysbånd
Kategori
Strøm - Test
1,05A
Producenter
New Energy
Temperatur - Test
85°C
Serie
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
33,6V
Emballage
Bakke
Lumen/Watt @ Strøm - Test
156 lm/W
Varestatus
Aktiv
Strøm - Maks.
2,4A
Type
LED-modul
CRI (Color Rendering Index)
80
Farve
Hvid, Neutral
Størrelse/dimension
132,08mm L x 32,99mm B