EVT-S14NL-TA
DigiKeys varenummer
4601-EVT-S14NL-TA-ND
Producenter
RETYZ
Producentens varenummer
EVT-S14NL-TA
Beskrivelse
CBL TIE RELEAS NAT 50LB 1.167'
Producentens standard leveringstid
1 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Standard, Kan frigives Naturlig 3,40" (86,36mm) 0,220" (5,60mm) 50lbs (22,68kg)
Kategori
Bredde
0,220" (5,60mm)
Producenter
RETYZ
Længde - Faktisk
1,167' (355,60mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Varestatus
Aktiv
Strækstyrke
50lbs (22,68kg)
Tråd-/kabelbindertype
Standard, Kan frigives
Materiale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Længde - Cirka
14"
Farve
Naturlig
Bundtdiameter
3,40" (86,36mm)