STDCRG2-12M er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
På lager: 18.808
Datablad
Similar
På lager: 11.221
Datablad
TXC CORPORATION
IQD Frequency Products
Parametrisk ækvivalent
Abracon LLC
Parametrisk ækvivalent
Aker Technology Corp
ECS Inc.
ECS Inc.
Jauch Quartz
Shenzhen SCTF Electronics
12 MHz ±20ppm Krystaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
STDCRG2-12M
DigiKeys varenummer
644-STDCRG2-12MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-STDCRG2-12MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-STDCRG2-12MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
STDCRG2-12M
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
12 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)