CS15186-12M
DigiKeys varenummer
644-CS15186-12MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-CS15186-12MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-CS15186-12MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS15186-12M
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz ±15ppm Krystaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-10°C – 75°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
12 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±15ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)