CS14522-24M
DigiKeys varenummer
644-CS14522-24MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-CS14522-24MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-CS14522-24MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS14522-24M
Beskrivelse
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz ±15ppm Krystaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CS14522-24M Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Driftstemperatur
-10°C – 75°C
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
24 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±15ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)