CS10820-24M
DigiKeys varenummer
644-CS10820-24MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-CS10820-24MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-CS10820-24MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS10820-24M
Beskrivelse
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz ±15ppm Krystaller 6pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CS10820-24M Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
6pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
24 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±15ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)