CS10694-25M
DigiKeys varenummer
644-CS10694-25MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-CS10694-25MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-CS10694-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS10694-25M
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)