CS08718-48M
DigiKeys varenummer
644-CS08718-48MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-CS08718-48MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-CS08718-48MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS08718-48M
Beskrivelse
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48 MHz Krystaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvens
48 MHz
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)
Belastningskapacitans
8pF