CS07553-24M
DigiKeys varenummer
644-CS07553-24MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-CS07553-24MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-CS07553-24MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS07553-24M
Beskrivelse
CRYSTAL 24.0000MHZ 7PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz ±10ppm Krystaller 7pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CS07553-24M Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
7pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Frekvens
24 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)