CS06655-16M
DigiKeys varenummer
644-CS06655-16MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-CS06655-16MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-CS06655-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS06655-16M
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 200 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)