CS06016-52M
DigiKeys varenummer
644-CS06016-52MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-CS06016-52MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-CS06016-52MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS06016-52M
Beskrivelse
CRYSTAL 52.0000MHZ 8PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
52 MHz Krystaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CS06016-52M Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
52 MHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Belastningskapacitans
8pF
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms