CS05517-48M
DigiKeys varenummer
644-CS05517-48MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-CS05517-48MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-CS05517-48MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS05517-48M
Beskrivelse
CRYSTAL 48.0000MHZ 7PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48 MHz ±10ppm Krystaller 7pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
7pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Frekvens
48 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±40ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)