CS05400-19.2M
DigiKeys varenummer
644-CS05400-19.2MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-CS05400-19.2MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-CS05400-19.2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS05400-19.2M
Beskrivelse
CRYSTAL 19.2000MHZ 13PF SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19.2 MHz ±20ppm Krystaller 13pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
19.2 MHz
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Grundlæggende varenummer
Belastningskapacitans
13pF